Sivas Divriği Evde Masaj Mutlu Son Mi̇rcan

Sivas divriği evde masaj mutlu son Isıtılmış yumuşak taşların vücudun belirli noktalarına yerleştirilmesi suretiyle yapılan sıcak taş masaj uygulaması, taşların ağırlığı ve lokalize ısısı sayesinde doğal bir iyileştirme sağlıyor. Bu taşlar oldukça hafif bir yapıda olduklarından insana rahatsızlık vermiyor. Kasları rahatlatma ve gevşetme özelliği bulunuyor.

Bu uygulamanın diğer terapi modellerinden farkı özel ve ısıtılmış taşların kullanılmasıdır. Sivas evde masaj mutlu son Kullanılan taşlar genelde bazalt kayalarından elde ediliyor. Sivas divriği evde masaj mutlu son . Taşların pürüzsüz olması nedeniyle de herhangi bir rahatsızlık görülmüyor. 110 ile 130 derece arasında ısıtılan bu taşlar, profesyonel olan ve anatomi bilgisi bulunan terapistler tarafından vücuda yerleştirilerek masaj yapmaya başlanıyor.

Sıcak taş tekniği, derin bir rahatlama ve yatıştırma özelliğine sahiptir. Bu teknikle kaslar gevşetilirken terapist tarafından parmak baskıları da yapılarak alınacak etkinin miktarı artırılıyor. Kaygı, depresyon, sırt ağrısı ve uykusuzluk problemlerinin tamamı bu teknik uygulanarak çözülebiliyor. Birkaç santim uzunluğunda olan bu taşlar, sıcaklıkları fazla değilse vücuda herhangi bir acı vermiyor. Ancak yapılan masaj uygulamasının amacına ulaşması için herhangi bir acı hissedildiğinde terapistin bilgilendirilmesi gerekiyor.