Gemerek Mutlu Son Masaj Zümra

Gemerek mutlu son masaj Günümüzde genel olarak klasik masaj teknikleri kullanılmaktadır. Bunların başında sıvazlama gelmektedir. Sıvazlama işlemi derin veya yüzeysel olarak yapılabilir. Vücudun hassas olan bölgelerine yüzeysel olarak yapılırken, bacak gibi kalın olan ve kasların derinde olduğu bölgelerde ise derin yapılarak kaslara ulaşmak gerekir. Bir diğer teknik ise yoğurmadır. Gemerek mutlu son masaj . Yoğurma işlemi sıkarak, sıkıştırarak, çimdikleyerek ve yuvarlama yaparak gerçekleştirilebilir.

Darbeleme tekniği de klasik masaj tekniklerinin vazgeçilmezidir. Bu teknik genellikle omuz ve sırt bölgesine uygulanır. Avucun kenarı veya yumruk şeklimde belirli aralıklar ile dövercesine ağrıyan bölgelere vurulur. Vibrasyon yani titreşim tekniği de sıklıkla tercih edilmektedir. Kullanılan bütün teknikler her bölgede aynı şekilde kullanılmaz. Bu teknikler kişinin hassasiyetine göre ve işlem yapılacak bölgeye göre değişim gösterir.

Dünya genelinde masaj adı geçtiği anda akla cinsel ilişki gelmesi yavaş yavaş aşılmaktadır. Çünkü bu işlemin tedavi amacıyla kullanılması ve etkili bir yöntem olması herkes tarafından yavaş yavaş bilinmektedir. Kolay ve hızlı bir biçimde uygulanabilecek, yorgunluğunuzu ve stresinizi azaltacak tedavi yöntemidir.